Podzimní novinky ve světě anime

Korozka12

Autorka: Korozka12

Korektoři: Není k dispozici

Vytvořeno: 27.08.2014 16:47
Kategorie: Anime
Zobrazeno: 4206x
Komentováno: 22x

Obrázek - Podzimní novinky ve světě anime

Zase ahoj, jsem tu s několika velmi zajímavými příběhy, které vyjdou letos na podzim. Dokonce jsem pro vás přeložila i stručné hlavní téma mnou vybraných anime. Je jich docela dost, tak přeji dobré čtení a snad si nějaké vyberete! :)


 

MADHOUSE - Kiseijuu: Sei no Kakuritsu (Akce, drama, horor, psychologické, sci-fi, seinen)

Nacházíme se ve světě, kde vetřelci, nazýváni Paraziti, přicházejí na planetu Zemi. Dokáží se dostat do lidí skrz jejich nos, uši a díky tomu útočí na lidský mozek. Jeden z vetřelců se jménem Migi je jediný, který se dostal do těla vysokoškoláka Šiničiho Izumiho skrz jeho pravou ruku a díky tomu nemůže Šimičiho kompletně ovládat. Migi a Šimiči se učí společné koordinaci a oba bojují proti ostatním Parazitům, kteří vidí lid jen jako pouhé jídlo.

LIDEN FILMS – Terra Formars (Akce, horor, sci-fi, seinen)

Vědci z jednadvacátého století, kteří se pokusili, díky vesmírnému programu, dostat na Mars, zjistili, že je možné, aby lidé dokázali žít a přežít na jeho povrchu. Přišli s plánem, který bude účinný a nákladově efektivní jak pro ně, tak pro přeživší na planetě Mars. V tomto plánu jde o to, že vědci nechají zaslat na tuto planetu šváby a plíseň na její povrch, aby dokázala absorbovat slunešní světlo a hmyzí mrtvoly, aby sloužily jako zdroj potravy pro již zmiňovanou plíseň.

A-1 PICTURES – Magic Kaito (Adventura, komedie, romantika, shounen)

Originální manga Magic Kaito se točí okolo mladého nastávajícího kouzelníka Kaita Kuroba, který následuje svého zesnulého otce v jeho šlépějích jako legendárního zloděje Kaita Kida. Tento charakter se objevil v příbězích Detektiva Conana, často jako nadstandardního rivala.

TOEI ANIMATION – World Trigger (Akce, škola, shounen, vesmír, supernaturál)

Brána, otevírající vstup do jiné dimenze, se otevírá a z ní vystupují gigantické neporazitelné kreatury, které mohou vyhubit lidstvo. Země má jedinou obranu a tou je záhadná skupina válečníků, kteří znají veškeré technologie, kterými dokáží tato monstra a vetřelce porazit.

ASASHI – Orenchi no Furo Jijou (Komedie, fantasy, shoujo)

Příběh začíná Tatsumim, vysokoškolákem, který žije na vlastní pěst. Potom, naprosto krásný mořský muž (mořská panna v mužském provedení) Wakasa, se dostane do vany v Tatsumiho domě. Wakasa umí být sobecký, ale je roztomilý, zatímco Tatsumi je pohodový ale všetečný. Příběh vypráví o jejich soužití a zkoušce, jak spolu vycházet a žít pod jednou střechou.

SUNRISE – Gundam Build Fighters Try (Mecha, sci-fi)

Příběh se odehrává sedm let potom, co Sei Iori a Reiji vyhráli Gunpa Battle World Tournament. Od té doby se pravidla změnila a popularita tohoto sportu je zase o něco vyšší. Nicméně, jedna akademie je zanechána v této změně, a to Seiho Academy, kterou kdysi Sei Iori navštěvovala.  Jediný zbývající člen Gunpla Battle klubu je Fumina Hoshino a to ona sama. Ve stavu, v jakém klub je, nemá možnost se podílet na úvodních turnajích pro národní Gumpla Turnaj v Japonsku.

SILVER LINK – Girlfriend (Romantika, škola)

Anime adaptace na stejnojmennou mobilní hru, kde hráči mají přítelkyně při hraní her.

AIC – Ai: Tenchi Muyo! (Komedie, sci-fi, shounen)

V příběhu je svět v průšvihu, protože Washu opět rozdmýchává problémy. Aby bylo možné zachránit svět před krizí, Tenchi se přestrojí jako učitelka v dívčí škole. Nicméně, mnoho problémů vzniká, protože Tenchi je přímo magnet na průšvihy.

STUDIO PIERROT – Akatsuki no Yona (Akce, komedie, fantasy, romantika, shodo)

Yona je jedinou princeznou v království, žijící v luxusním a bezstarostném životě, jaký může princezna mít. Má všechno: úžasné oblečení a kosmetiku, obrovské množství sladkostí, milujícího otce a naprosto žhavého bratrance, Soo-wona, kterého by si přál každý. Jen kdyby nebyl její ochránce, Son Hak, natolik otravný a její barva vlasů tak moc rudá. Ale její bezstarostný a perfektní život se brzy začne hroutit, protože muž jejích snů zabije jejího otce a jeho cesta k trůnu je momentálně vyčištěná. Son Hak utíká s Yonou a vedou život tak, že utíkají z jednoho místa na druhé.

8BIT – Grisaia no Kajitsu (Drama, psychologické, romantika, škola)

Příběh se odehrává v akademii, která je klášterním „sadem“ pro dívky, které mají být vzdělané a kultivované od vnějších vlivů. Pět dívek tráví svůj život za zdi této akademie v pokání a smíření. Yuuji Kazami se zapsal jako jediný mužský student. Legrace začíná.

PRODUCTION I. G – Psycho-Pass 2 (Akce, policie, sci-fi, seinen, thriller)

Série se odehrává v blízké budoucnosti, kde je možné okamžitě měřit a kvantifikovat stav lidské mysli a osobnosti. Tato informace je zaznamenána a zpracována. Termín Psycho-pass se vztahuje k normě pro měření pohody jednotlivce. Příběh se zaměřuje na „vymáhacího důstojníka“ Shinyu Kougamiho, který je pověřen zabraňovat trestným činům. V budoucnu je možné zjistit a měřit emoce dané osoby, touhy a každý sklon. Tímto způsobem je také možné najít trestní tendence dané osoby, která se používá k odsouzení zločinců. Toto je příběh z týmu policistů zaměřených na udržování veřejného pořádku. Někteří z nich pracují v prosazovací divizi, Enforcement Division, která je zodpovědná za dopadení zločinců, zatímco jiní patří do dozorčí divize, čili Supervisory Division, která dohlíží na své kolegy při prosazování.

SEVEN ARCS – Trinity Seven: 7-nin no Masho Tsukai (Fantasy, harém, magie, romantika, škola, shounen, supernaturál)

V této „romantické komedii, ale občas vážném magickém školním příběhu“, život Arata Kasugiho je zničen bizardním incidentem, známým jako „Collapse Phenomenon“, který způsobí celosvětovou katastrofu a bere jeho bratrance Hijiri Kasugiho na onen svět. Chce-li vyřešit „Collapse Phenomenon“ a přivézt Hijiriho zpět na svět, tak se Arata zapíše do Royal Biblia Academy. Čekání v této škole mu zpestří 7 nádherných žen, magických uživatelek – Trinity Seven.

 

Pokud jste se dostali až sem, máte u mě malé bezvýznamné plus. :) Děkuji za vaši pozornost a snad jaste našli anime, které jste hledali. :) U většiny z nich je napsané, kdy přesně vyjdou a dokonce i časovače. Bohužel, u některých jsem datum vydání nenalezla, a tak se nechme překvapit. :)

Zdroj: http://livechart.me/fall //

Komentáře

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

1 2

avatar of lennnnna
Uživatel
   
10.10.2014 00:20 | # 22

lennnnna

asi tak kedy budete mat preklad Kiseijuu: Sei no Kakuritsu a Terra Formars??

avatar of Girl_noob
Uživatel
   
31.08.2014 10:47 | # 21

Girl_noob

Jéé, Psycho-pass 2 :3 Nato sa nemôžem už dočkať :3

,,Nezatváraj pred svojím problémom oči."
avatar of Reiko
Uživatel
   
30.08.2014 10:49 | # 20

Reiko

madhouse a liden films mě zaujali

Kuroko, I am shadow too.
avatar of Kitaka
Uživatel
     
30.08.2014 01:21 | # 19

Kitaka

Podzim bude velmi psychologický a akční:3 Už se nemůžu dočkat!

"Rise and rise, until lambs become lions." - Austin Carlile
avatar of Akemi-Ami
Uživatel
   
29.08.2014 19:58 | # 18

Akemi-Ami

Hm, vypadá to, že podzimní sezóna se povětšinou ponese v duchu mysteriozna a psycha :D , no já se na tuto sezónu těším již celý rok a asi nejvíc na pokračování Psycho-pass, i když mám mírné obavy s kvalitou. Na první řadu nemohu říct ani ň, tak doufám, že druhá ze svého kouzla nic neztratí. Hlavně aby si na těch dvanáct dílů nevzali příliš velké sousto a neskončilo to uspěchaně :/, no snad si I.G dá na to pozor. Děkuji za přehled a přiznám se, že mně toho zaujalo víc.

avatar of Chalipt
Uživatel
     
29.08.2014 17:12 | # 17

Chalipt

Under dog :3 na to sa teším :3

Nikdy som nikomu nepovedal Milujem ťa.Nie je to preto že by som bol bezcitný, ale preto že mé dievčatá snov sú v anime. ^^ ♥Leone♥Louise de La Vallière♥Rei Miyamoto♥Yuno Gasai♥Hinata Hyuga♥Charlotte Hazelrink♥Origami Tobiichi♥Shizuku Mizutani♥Rias Gremory♥
avatar of HarukaKad
Uživatel
   
29.08.2014 10:34 | # 16

HarukaKad

přestože tvá stylistika je.... (no, nikdy není dobrý nápad překládat angličtinu doslovně, v český překlad pak obvykle nedává smysl a není to ke čtení), informace jsou dost užitečné :) dlouho jsem doufala, že by se tady mohli podobné plány objevit, takže díky

avatar of NamikazeMinato
Uživatel
   
29.08.2014 01:37 | # 15

NamikazeMinato

Nellin presne jak hovoris po prvej serii to bolo skoro ako pod sem zlaticko ja ta nechcem este pustit. :33 Dufam ze druhu seriu nezkazia jak napr.: Kuroshitsuji II nebolo to zle ale mohlo byt lepsie. Dufam ze to bude nieco ako "AAAAch môj princ sa zasa objavil a ešte krajšííííí" :P:D

Some kind of PROBLEM :3
avatar of Nellin
Uživatel
     
28.08.2014 21:46 | # 14

Nellin

Psycho-Pass 2... Na to se strašně těším, neboť ve chvíli, kdy jsem dokoukala první sérii jsem reagovala stylem: "Já chci druhou sérii" xDDD Tak doufám, že bude stejně dobrá, ne-li lepší, jak ta první ^^

Strach z toho, co je za smrtí nám láme vůli...
avatar of kami
Uživatel
     
28.08.2014 15:45 | # 13

kami

Už dlhšie som navnadená na Kiseijuu: Sei no Kakuritsu, tak ma hádam nesklame. Doteraz som si myslela, že už existuje nejaké anime spojené s Magic Kaito, práve preto, že sa objavil v Conanovi a ono nič. Z toho vyplýva, že som celá bez seba a budem ho sledovať. A plánujem vidieť aj PP2.

Ďakujem za zhrnutie, nikdy sa mi to nechce lúštiť v angličtine.

I love you boys, no matter how stupid you are. (Captain Gigan)
avatar of Stake95
Uživatel
       
28.08.2014 14:32 | # 12

Stake95

Teším sa na Kiseijuu: Sei no Kakuritsu a World Trigger.

Nie som natoľko sebecký, aby som kvôli chuti podporoval kruté vraždenie zvierat kvôli mäsu. Vegetarián až do smrti.
avatar of Jackal
Uživatel
   
28.08.2014 03:21 | # 11

Jackal

Psycho-Pass 2, tak na to se moc těším. :3 Jen doufám, že v něm budou vystupovat stejné postavy jako v jedničce a snad i dějově se jí to minimálně vyrovná. Díky za info, super článek. :)

avatar of ShiraUzumaki
Administrátor
   
28.08.2014 02:37 | # 10

ShiraUzumaki

Psycho-pass 2... Eeeeeeyyyyy.... :D :D

I don't care...
avatar of Ashinaraen
Korektor
   
28.08.2014 01:25 | # 9

Ashinaraen

Diky za skvely clanok ;) dalsie anime na ktore sa mozem tesit :3
Uz som sa bal, ze nebudem mat co pozerat xDDD

“The only thing we're allowed to is to believe that we won't regret the choice we made.” Levi (SnK)
avatar of Atira
Uživatel
   
27.08.2014 22:58 | # 8

Atira

Některá vypadají zajímavě, nemůžu se dočkat...

1 2