O nás

Shirai tým   Bannery   Kvalita překladů  

Jsme stránka zabývající se popularizací anime a mangy v Čechách a na Slovensku. Najdete u nás spoustu online streamů í downloadů překladů (pronajímáme si vlastní stream server) a také čítárnu do češtiny nebo slovenštiny přeložené mangy. To vše přehledně, jednoduše a z pohodlí jediného portálu. Můžete si zde vést přehledný seznam co už jste viděli a co ne, a nebo třeba i založit překladatelskou skupinu a přidávat své vlastní fansuby. Kromě spustitelného obsahu také fungujeme jako informační web, proto zde najdete informace k jednotlivým sériím a články na témata spojená s otaku kulturou.

Na webu pod názvem shirai.cz fungujeme od ledna roku 2012, každopádně jsme existovali ještě 3 roky předtím pod názvem animeonline.cz. Během svého dlouhého působení jsme vystřídali spoustu vzhledů, funkcí a měli jsme dobré i špatné chvilky. Věříme ale, že jsme pro CZ/SK otaku komunitu udělali spoustu dobrého a doufáme, že ještě spoustu dobrého uděláme.

Zde si můžete prohlédnout různé stěžejní momenty našeho portálu. Fotky jsou zhotovené díky službě web.archive.org, proto nemusí vždy úplně vypovídat (občas se něco špatně vyfotí, nějaký obrázek nenačte apod.).