FAQ - Nejčastější dotazy

Nejčastější dotazy  Technické problémy  Funkce systému  Ostatní 

Anime dotazy

1. Kdy vyjde další díl mnou oblíbeného anime?

Shirai portál je pouze zprostředkovatel překladů externích skupin. Náš team tedy netuší, kdy jaký překlad vyjde, musíte se zeptat přímo příslušné skupiny.

2. Přeložíte mé oblíbené anime?

Ne, nepřeložíme, viz. otázka č.1. Pokud se někdo z nás rozhodne překládat, tak si s největší pravděpodobností vybere takový překlad, aby ho práce bavila.

3. Přidáte na shirai mé oblíbené anime?

Většinu anime si přidávají skupiny samy a ty, které ne, tak na ty musíme sehnat povolení. Nemá cenu se tedy ptát, jestli vaše oblíbené anime přidáme, protože to sami moc dopředu nevíme.

4. Kde můžu stáhnout překlady anime, které u vás nemáte?

Není nic jednoduššího, než do googlu zadat "Požadované anime CZ titulky" a přečíst, co to vyplivne. Tak nás tím prosíme pokud možno nezatěžujte, stačí vyvinout trochu vlastního úsilí.

5. Proč nebyla už dlouho žádná aktualizace?

Protože s největší pravděpodobností žádná skupina (popř. shirai admini přidávající její překlady) nemá čas. Jsou to také jen lidé a mají spoustu důležitějších offline povinností (škola, přednášky, práce, zábava, pivo) a není jejich povinností tu sedět 24/7. Prosíme buďte trpěliví.

6. Překládáte ještě vůbec tohle anime?

Stav každého anime je v jeho rozcestníku. Pokud je stav "probíhá" a stejně dlouho žádný překlad nepřibyl, tak se s nějvětší pravděpodobností jedná o stejný problém jako v otázce č.5.